Zeer goed gelegen vakantiehuis. Alles zeer netjes en aangenaam ingericht. Enkel de wifi - verbinding zorgde voor enkele problemen met de tv. Af en toe viel de tv uit wat wel als onaangenaam kon ervaren worden. Genoeg gerief voorzien in de keuken.
Haustiere verboten
Zeer goed gelegen vakantiehuis. Alles zeer netjes en aangenaam ingericht. Enkel de wifi - verbinding zorgde voor enkele problemen met de tv. Af en toe viel de tv uit wat wel als onaangenaam kon ervaren worden. Genoeg gerief voorzien in de keuken.
Nieuwe woning, rustig gelegen met alle comfort en heel netjes bij aankomst. Veel wandelmogelijkheden in de omgeving. Self check in verliep vlot. De ene keer dat we de eigenaar belden ivm een probleempje werden we vriendelijk en goed geholpen. Bakker, slager, winkel, toeristische info allemaal op wandelafstand. De wifi valt regelmatig uit.
Zeer rustig gelegen en echt een gezellig huisje een aanrader
Der Urlauber hat keine Meinung hinterlassen.
Heel fijn en fraai huis dat zeer rustig is gelegen aan het einde van een doodlopende straat. Het huis is erg netjes verzorgd. In Waimes zijn 2 bakkers op paar min lopen en een grote supermarkt is op max 15 minuten rijden nabij Malmedy. De omgeving is prachtig. Wij komen graag een keer terug.
Prachtig en rustig gelegen vakantiewoning aan einde van de straat in een dorp. Bakker, slager en restaurants op loopafstand. Wandelroutes, fietspaden in de buurt. Supermarkt op 5 minuten met de auto.
![]() |
Völlige Stille Völlige Stille, Haus auf dem Land, mitten in der Natur, in einem Weiler, in einer Sackgasse… |
![]() |
Sehr schwach Das Haus liegt in einem Dörfchen. Sie hören Geräusche des Landlebens, in Gärten spielende Kinder… |
![]() |
Schwach Das Haus liegt im Zentrum eines Dorfes, an einer Gemeindestraße, mit Verkehr. Sie hören die Nachbarn, die Bauernhöfe in der Umgebung… |
![]() |
Durchschnittlich Das Haus liegt an einer befahrenen Straße, mit ständigem Verkehr. |
![]() |
Hoch Das Haus liegt mitten in einer Stadt, an einer stark befahrenen Straße, an einer Nationalstraße, in der Nähe einer Autobahn, an einer Kreuzung, mit ständigem Verkehr. |
Und auch wenn einige Orte sehr beliebt sind, bieten die 67.000 Hektar des Naturparks Hohes Venn-Eifel eine Vielzahl von weniger besuchten Plätzen, die es zu erkunden gilt.