Het is een leuk huis, op een mooi terrein. Door de serre heb je een mooie ruimte erbij.
Reizvolles Ferienhaus in Somme-Leuze. Mit 3 Schlafzimmern, 2 Badezimmern, privatem Angelteich, Garten und Terrasse. Erstklassige Lage zwischen Fluss und Wald , in der Nähe von Durbuy. Dieses einladende Haus mit viel Platz und Tageslicht erwartet Sie in einer besonders reizvollen Umgebung . Der moderne Wohnbereich mit eleganter Einrichtung gibt den Ton an und öffnet sich hin zu einer...
Reizvolles Ferienhaus in Somme-Leuze. Mit 3 Schlafzimmern, 2 Badezimmern, privatem Angelteich, Garten und Terrasse. Erstklassige Lage zwischen Fluss und Wald, in der Nähe von Durbuy.
Dieses einladende Haus mit viel Platz und Tageslicht erwartet Sie in einer besonders reizvollen Umgebung.
Der moderne Wohnbereich mit eleganter Einrichtung gibt den Ton an und öffnet sich hin zu einer großen Veranda mit Esszimmer und einer sehr schönen Bar mit traumhaftem Blick auf die beschauliche Umgebung mit Wäldern und einem Teich.
Im Nachtbereich verfügen Sie über 3 große, angenehme Schlafzimmer (jeweils mit Fernseher) und 2 modern ausgestattete Badezimmer. Wenn Sie mit Jugendlichen im Urlaub sind, werden sie begeistert sein!
Wenn Sie die Natur lieben und sich mal wieder so richtig schön erholen möchten, sind Sie an diesem Ort genau richtig!
Auf dem Anwesen Ihres Hauses liegt ein privater Angelteich, den Sie kostenlos nutzen dürfen. Die perfekte Gelegenheit, um Ihrem Lieblingssport nachzugehen und mal wieder leckere Fischgerichte zuzubereiten!
Wie wär‘s anschließend mit einem kleinen Ausflug? Die Gegend um Durbuy und das Ourthetal erwarten Sie mit einem breit gefächerten Freizeitangebot, und Sie können sogar eine handwerkliche Brauerei besichtigen. Die Auswahl ist groß!
Dieses Ferienhaus präsentiert Ihnen unendlich weite Naturlandschaften auf einem Silbertablett!
Ihr Ferienhaus befindet sich auf einem großen, privaten Anwesen mit mehreren Ferienhäusern und insgesamt zwei Angelteichen, die den Gästen der Unterkünfte zur gemeinsamen Nutzung zur Verfügung stehen. Wenn Sie mit kleinen Kindern im Urlaub sind, beachten Sie bitte, dass diese Teiche nicht umzäunt sind.
Het is een leuk huis, op een mooi terrein. Door de serre heb je een mooie ruimte erbij.
Mooie ligging, de woning is niet goed onderhouden, niet netjes,stoelen gevaarlijk.
Zeer ruim en goed verzorgd vakantiehuis. Het telefoonbereik is wel heel moeilijk net zoals de wifi sterkte. Maar 2 Vlaamse posten op tv en geen smart tv dus je kan je netflix niet bekijken. Dit zijn natuurlijk kleine minpuntjes maar tog mag gezegd worden. En het aanwezige bestek en messen is ook aan vervanging toe. Messen snijden niet meer en vorken zijn sommige met kromme tanden. Visvijvers zijn een plus punt wie graag een hengel uitgooid. En het is er zeer rustig. Kortom we hebben genoten.
Het is een mooi huisje... Het enige wat mij opviel is dat er in de badkamer zwarte schimmel in de douche staat en dat er op de slaapkamer met douche ook schimmel en vochtplekken tegen de muren staan. ik denk dat ze daar toch even iets aan moeten doen. Christine heeft ons al ontvangen om 10 u... waarvoor grote dank...
Comfortabel huis op een mooie en rustige locatie. Visvijver voor de deur waar genoeg te vangen is
fantastische ervaring zeer vriendelijke en behulpzame host. Mooie woning en ongelooflijke streek . alles was aanwezig. Dank u wel Christine. Wij komen zeker terug.
Excellente
Wat hebben we genoten van het mooie huis en serre, in de serre kon het wel erg warm worden als de zon erop stond. De ligging van het huis was afgelegen en lekker rustig. Ook hebben we heerlijk kunnen vissen op de prive vijvers, waar je veel karpers van klein tot z'n 60 cm en giebels kan vangen. De beste manier op de dobber of met de methodfeeder. Ook is het terein waar de huizen op staan erg groot en mooi aangelegd met de vijves groot en klein.
Goed verzorgd en net huis. Goede bedden. Mijn kinderen konden heerlijk badmintonnen en vermaakte zich.
Prima
Fijn vakantiehuis. Mooie ruimtes, fijne keuken en badkamers. Minpuntjes zijn dat het heel warm wordt in de serre als de zon schijnt en dat de wifi afwisselend ok en slecht is. De slaapkamers zijn beneden en lekker koel. In de vijvers zitten karpers, goed te vangen. Het ligt wat afgelegen waardoor je geen internetbereik hebt. Omgeving heel mooi met heel mooie uitzichten.
De ideale plek om tot rust te komen, te genieten van de natuur. Goede uitvalsbasis om de streek te verkennen. In de veranda kan het wel warm worden in de zomer
Leuk huisje in een rustige, mooie en actieve omgeving.
La maison était très bien. Un plus serait d'avoir les draps et les essuies sur place
Heel aangenaam verblijf gehad! Prachtig huis op een prachtige locatie
Fantastisch verblijf, keukengerei is wel een keertje aan vervanging toe.
Prima vakantiehuis. Voldeed helemaal aan onze verwachtingen. Voor iemand die houdt van rust en/of hengelsport ideaal. Enige minpuntje was het aantal beschikbare tv-zenders (2) en het ontbreken van een traphekje naar de slaapkamers en toilet beneden.
totaal niet voor met huisdieren te gaan , geen omheining al stond er op prive geen aanrader voor met honden te gaan
Hartelijk dank voor uw feedback, deze is voor ons zeer belangrijk. Bij het kiezen van een vakantiehuis,raden we steeds aan om de indeling van de woning te lezen. Indien de tuin afgesloten is wordt het vermeld. In geval van twijfel is onze klantenservice beschikbaar om u vragen te beantwoorden. Zo bent u helemaal zeker dat het huis 100% aan uw verwachtingen voldoet. Het Ardennes étape team
Nette, ruime woning. Hulpvaardige eigenares. Goede visstek.
Très bon wk dommage pour l accueil
Prima huis in een mooie omgeving aan een visvijver.
Très jolie maison dans un magnifique cadre très calme. Petit bémol, pas de clôture pour les chiens et obligations de les les attacher. Les chambres sont au sous-sol, elles sont spacieuses mais celle avec la douche sent malheureusement l'humidité et l'extracteur se met en route la nuit (c'est assez bruyant). La cuisine est top, grand frigo américain.
Wij waren met onze vrienden,en vonden het een zeer leuk huis.Enig minpunt,als het heel warm is dan is het de verande snikheet.Maar voor de rest geen opmerkingen
Nuttige tips,vliegramp,gordijn veranda,lintjes deur veranda ,hekje trap voor honden ,kleine kinderen naar beneden kunnen,vond het vorige keer gemakkelijk dat men bedlinnen had en handdoeken .we waren er met 2 gezinnen,wij zelf genoten van de visvijver
Nous avons passé un super bon séjour , emplacement idéal et au calme , les étangs de pêches et le domaine sont extrêmement bien entretenu et nous avons pris énormément de poissons! Petit bémol car aucun wifi durant notre semaine car en panne et 4G inexistant , à 15min en voiture de tout les commerces ? Petite remarque pour l’accueil qui était très bref.
Mooi vakantiehuis
We hebben echt genoten van deze vakantie. Echt uitgerust weer naar huis
Fijn vakantiehuis op een hele rustige plek in de natuur. Op het terrein is ruim voldoende plek om lekker buiten te zitten. Er liepen ganzen rond en in de vijver kun je vissen. Het huis is fijn en netjes, als de zon schijnt wordt het wel warm en er is geen airco. Wij hebben een fijn verblijf gehad.
Erg goed, wij gaan telkens terug
Magnifique lieu, un très beau jardin, joli gîte avec belle véranda, et la pêche était bonne.
geen
Cadre super ,calme et personne très accueillante , je recommande
Mooie locatie, fijne eigenares (spreekt alleen Frans, maar met een vertaalapp en de Whatsapp kom je een eind). Visvijver zit vanalles in, zeker de kleinere vijver waar je direct aan zit heb je leuke aanbeet op kleine tot middelgrote vissen. Slaapkamer met de douche blijft een beetje een luchtje hangen. De overlast van de aanbouw direct aangrenzend was echt minimaal. Internet (5g alleen boven) wifi door het hele huis was dikke prima. Heerlijke periode gehad en een erg mooie locatie.
Wat een heerlijke plek. Prima vakantiehuis. Alleen voor ons lastig communiceren met de host ivm alleen Franstalig. Wel ontzettende vriendelijke mevrouw. De serre was prachtig , maakt het huisje mooi licht en je hebt er een prachtig uitzicht. De slaapkamer die ook een douche heeft , ha een erg penetrante geur , die niet weg te krijgen was met ventilatie. Rest vd slaapkamers hadden dat niet . Bij het lijstje meenemen staat 3 x 2p beddengoed, maar dat moet 1x zijn de andere zijn 1 p bedden
Huisje is fantastisch, vissen geweldig! Onderhoud aan grote vijver kan beter. Speeltoestellen voor de kinderen beneden de maat. Jammer dat er lawaai was van verbouwingswerkzaamheden. Verder prima.
Een aantal zakzn hebben we gemist: geen schaar en geen blikopener aanwezig. Daarnaast de tip om een vloerwisser te voorzien bij de douche in de kamer; en misschien een stofzuiger om de hondenharen op te ruimen.
Het vakantiehuis had een hele rustige ligging. Gemakkelijk met de bakker die 's morgens aan huis komt. Wel heeeeeel jammer dat er GEEN internet verbinding mogelijk is. Mijn man moest 6 km verder rijden om zijn krant te kunnen downloaden . Anders zeker een aanrader ook omdat de honden er welkom zijn.
Naast onze woning zijn zo een bijkomende woning aan het bouwen. Er was kleine overlast van deze werkzaamheden.
zeer leuke omgeving
Verblijf
Accueil peut chaleureux. En plein hiver la maison est difficile à faire chauffer. On demande 70,00€ de nettoyage dans le prix, mais c’est à vous à balayer la maison. Les douches sont peu fonctionnels si elles sont utilisées en même temps.
Heel leuk en comfortabel huisje in het midden van de natuur.
Leuk, net huis met mooie visvijvers. Aangenaam contact met de eigenares.
| Völlige Stille Völlige Stille, Haus auf dem Land, mitten in der Natur, in einem Weiler, in einer Sackgasse… |
|
| Sehr schwach Das Haus liegt in einem Dörfchen. Sie hören Geräusche des Landlebens, in Gärten spielende Kinder… |
|
| Schwach Das Haus liegt im Zentrum eines Dorfes, an einer Gemeindestraße, mit Verkehr. Sie hören die Nachbarn, die Bauernhöfe in der Umgebung… |
|
| Durchschnittlich Das Haus liegt an einer befahrenen Straße, mit ständigem Verkehr. |
|
| Hoch Das Haus liegt mitten in einer Stadt, an einer stark befahrenen Straße, an einer Nationalstraße, in der Nähe einer Autobahn, an einer Kreuzung, mit ständigem Verkehr. |